برای اینکه بتوان برای کسب و کار یا کالای مان برند ثبت نماییم، باید یک مجموعه ی کاردان را پیدا نماییم. بیشتر فعالان اقتصادی در اقصی نقاط ایران ترجیح میدهند که بصورت حضوری با موسسات قرارداد ببندند. اما این مسئله یک وجه از کار می باشد. همانطور که مستحضر هستید، اداره مالکیت صنعتی و معتوی در استان تهران واقع گردیده است و ثبت برند تنها در تهران انجام می شود. بنابراین انتخاب مجموعه ثبت شرکت و برند آراکس که در کرج است برای شما بسیار سودمند خواهد بود. چرا که شما نیازمند کار با مجموعه ای هستید که به اداره مالکیت صنعتی و معنوی که ثبت برند در سراسر ایران را انجام می دهد ،  نزدیک است. ثبت شرکت و برند آراکس ثبت شرکت و برند آراکس

چرا مجوعه ثبت شرکت و برند آراکس؟

ثبت شرکت و برند آراکس، مجموعه ای از مشاوران و کارشناسان دوره دیده در زمینه امور ثبت شرکت ها، ثبت برند در سراسر  ایران ،برندینگ، امور مالیاتی و صنعت می باشد و همچنین تمامی پرسنل و کارشناس اجرائی بصورت تخصصی نیز دوره دیده اند. مهمترین انتخاب و تصمیم برای شروع کار یا تغییر در کار شما، انتخاب مشاور و کارشناس خبره و متخصص است. چرا که بتوانید بهترین مشاوره در زمینه فعالیت شما دریافت نمایید. دومین قدم انتخاب مجموعه ای مانند ثبت شرکت و برند آراکس به جهت پرسنل دوره دیده ی آنها است. وجود پرسنل اجرائی خبره به جهت صرفه جویی در زمان و پول  جهت ثبت برند در سراسر ایران بسیار حائذ اهمیت است.

نحوه ی کار با مجموعه ثبت شرکت و برند آراکس

به منظور ثبت برند در سراسر ایران مراحل ذیل باید طی شود : 1- تماس تلفنی و یا اینترنتی با مجموعه آراکس 2- گرفتن مشاوره تلفنی از مشاوران خبره آراکس 3- بررسی نام برند توسط کارشناسان آراکس 4- عقد قرارداد با مجموعه آراکس 5- ارسال قراردادها از طریق پست برای شما 6- انجام کلیه امور شما از طریق مجموعه آراکس 7- ارسال برند و تصدیق شما بوسیله مجموعه آراکس موسسه ثبتی حقوقی آراکس  با برخورداری از کادری مجرب جهت ثبت برند در سراسر ایران خدمات ارائه می نماید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
دقت در ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

موسسه حقوقی آراکس

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

مشاوره آنلاین ثبت شرکت در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه ثبتی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • محمد نصیری

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی آراکس بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس هست.