برای همه افرادی که مشغول تجارت یا خدمات می باشند، رشد روز افزون کسب و کار بسیار حائز اهمیت می باشد. و برای این منظور در کنار ارائه محصول یا خدمات مناسب انجام تبلیغات برای شناسادن کسب و کارمان اولین الویت می باشد. اما چه چیزی میتواند از هزینه هایی که برای تبلیغاتمان انجام میدهیم حفاظت نماید؟ مسلما ثبت برند در کرج. این پاسخ قطعی است. بسیاری از فعالان اقتصادی پس از شروع کار و صرف هزینه های بالا برای کارشان متوجه می شوند که برند تجاری آنها قبلا توسط شحص دیگری ثبت گردیده است و یا قابلیت ثبت ندارد. و تمامی مراحل را باید از ابتدا طی نمایند.این در صورتی ست که اولین قدم برای شروع یک کسب و کار ثبت برند در کرج است. در ذیل مواردی دیگر از لزوم ثبت برند در کرج را قید خواهیم نمود. ثبت آراکس به عنوان شرکت ثبت برند در کرج با سالها تجربه میتواند راهنمای ایده آل شما برای تمامی مراحل کسب و کارتان باشد. همواره شعار گروه ثبت برند آراکس خدمت صادقانه در میان اهالی شهر کرج می باشد. ضرورت و فواید ثبت برند در کرج همانطور که در بالا گفته شد با ثبت برند در کرج قانونگذار از برند یا نام تجاری شما حمایت می نماید. برای این منظور قانونگذار برند شما را برای مدت 10 سال ثبت مینماید و پس از آن شما میتوانید دوباره آن را تمدید نمایید. اما ثبت برند در کرج برای شما فواید دیگری هم دارد، که میتوان به موارد ذیل اشره نمود.
 • ثبت برند در کرج میتوانید محصولات یا خدمات خود را انحصاری نمایید.
 •  میتوانید محصولات یا خدمات خود را از رقبای خود متمایز نمایید. به زبانی ساده تر میتوان گفت پس از ثبت برند در کرج و تبلیغات گسترده برند شما مشتریان شما میتوانند برند شما را به راحتی از بقیه ی رقبا تشخیص دهند.
 • میتوانید برای استاندارد محصولاتتان اقدام نمایید.
 •  برای اخذ وام حائذ اهمیت می باشد.
 • ثبت برند این موقعیت را در اختیار شما قرار میدهد که بتوانید نمایندگی در سراسر ایران اعطا نمایید و رونق مالی و اعتباری برای شما بوجود آورد.
انتخاب نام برند: انتخاب نام برند یا علامت تجاری یکی از موارد مهم برای افرادی ست که تازه میخواهند به یک کسب و کار وارد شوند. برای این منظور به شما پیشنهاد میگردد به مقاله انتخاب نام برند رجوع نمایید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
دقت در ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

موسسه حقوقی آراکس

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

مشاوره آنلاین ثبت شرکت در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه ثبتی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • محمد نصیری

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی آراکس بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس هست.