برای اینکه یک شرکت در کرج ثبت نماییم، باید یک سری مراحل را انجام دهیم و برای خیلی از فعالان اقتصادی هزینه ثبت شرکت در کرج بسیار حائذ اهمیت است. برخی از فعالان اقتصادی برای اینکه هزینه های ثبت شرکت در کرج را کاهش دهند، ترجیح میدهند خودشان دست به ثبت شرکت در کرج بزنند. که ما این کار را توصیه نمیکنیم. ثبت شرکت در کرج اولین گام شما برای شروع کسب و کار شما به شکل حقوقی می باشد. اغلب افرادی که قبلا شرکت داشته اند میدانند که هزینه ی تغییرات شرکت خیلی زیاد و زمان بر است. بنابراین اگر اشتباهی در ثبت شرکت صورت پذیرد، ممکن است بعدا شامل هزینه های بیشتری گردید. این یک مسئله است و اما مسئله بعدی برای پایین آمدن هزینه ثبت شرکت در کرج، زمان است. با هر اشتباه در ثبت شرکت، زمانی زیادی را از دست خواهیم داد و همواره وقت طلاست. موسسه ثبتی آراکس موسسه ثبتی آراکس

هزینه ثبت شرکت و انواع شرکت در کرج

هزینه ثبت شرکت در کرج دارای موارد مختلفی است که در اینجا به آنها اشاره می کنیم : هزینه  اولیه ثبت  شرکت سهامی خاص: سرمایه ی شرکت سهامی خاص نباید کمتر از یک میلیون باشد.در صورتی که به عللی سرمایه ی شرکت تقلیل پیدا کند باید شرکا در ظرف یکسال آن را جبران کنند .در غیر این صورت شرکت را به نوع دیگر از شرکت ها از قبیل با مسئولیت محدود یا تضامنی تبدیل نمایند.برای ثبت شرکت سهامی خاص فقط تسلیم اظهارنامه ی منضم به اساسنامه ای که به امضا کلیه ی سهامداران رسیده باشد و ورقه ای مشعر بر تعهد کلیه ی سهام و گواهینامه ی بانکی حاکی از تاًدیه ی قسمت پرداخت شده ی آن که نباید کمتر از سی و پنج درصد تمام تعهد باشد ضمن ارائه ی صورتمجلس عمومی موسسین حاکی بر تعیین مدیران و بازرسان شرکت کافی است. هزینه ثبت اولیه شرکت با مسئولیت محدود: در لایحه ی اصلاح قانون تجارت (مصوب 1384 هیات وزیران) برای تشکیل شرکت با مسئولیت محدود، حداقل سرمایه ی نقدی یکصد میلیون ریال در نظر گرفته شده است . به موجب مقررات وزارت تعاون ،سرمایه ی تاًمین یا تعهد شده از طرف اعضا در مرحله تاًسیس شرکت ، نباید کمتر از 51 درصد کل سرمایه ی شرکت باشد و هر تعاونی وقتی ثبت و تشکیل می گردد که حداقل یک سوم سرمایه ی آن تاًدیه و در صورتی که به صورت نقدی و جنسی باشد ،تقدیم و تسلیم شده باشد.اعضای تعاونی نیز مکلفند مبلغ پرداخت نشده ی سهم خود را در ظرف مدت مقرر در اساسنامه تادیه نمایند. هزینه ی حق ثبت:این هزینه معادل هزینه باطل کردن فیش سرمایه می باشد که متناسب با میزان سرمایه های مختلف متغیر است.هر به موجب ماده 20 تشریفات قانونی ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی و معنوی،هزینه های مربوط به ثبت شرکت،موسسه و تغییرات آن همچنین ثبت علایم و اسامی تجاری و صنعتی و اختراعات و اشکال و ترسیمات صنعتی و نیز ثبت دفاتر تجارتی و پلمپ دفاتر تجارتی و غیر تجارتی به موجب دستورالعملی که توسط سازمان سرمایه اولیه شرکت تعاونی: حداقل سرمایه اولیه در شرکت های تعاونی عام و خاص به ترتیب 000/000/100 ریال و 000/000/10 ریال تعیین می گردد.منطقه تهیه می شود دریافت می گردد. به موجب مقررات وزارت تعاون ،سرمایه ی تاًمین یا تعهد شده از طرف اعضا در مرحله تاًسیس شرکت ، نباید کمتر از 51 درصد کل سرمایه ی شرکت باشد و هر تعاونی وقتی ثبت و تشکیل می گردد که حداقل یک سوم سرمایه ی آن تاًدیه و در صورتی که به صورت نقدی و جنسی باشد ،تقدیم و تسلیم شده باشد.اعضای تعاونی نیز مکلفند مبلغ پرداخت نشده ی سهم خود را در ظرف مدت مقرر در اساسنامه تادیه نمایند. هزینه های مربوط به اساسنامه و تقاضانامه و شرکتنامه؛هزینه های مربوط به تعیین نام؛هزینه پاکت و پوشه و ارسال پستی مدارک به اداره ثبت شرکت ها؛ هزینه ی انتشار در روزنامه محلی و روزنامه رسمی و هزینه های مربوط به اخذ کد اقتصادی و پلمپ دفاتر تجاری و تشکیل پرونده ی مالیاتی پس از ثبت شرکت اخذ می گردد.

گروه ثبتی آراکس در کرج :

مجموعه ثبت شرکت و برند آراکس در کرج، ارائه دهنده ی کلیه خدمات ثبتی،اداری و مالی در سالیان متمادی با هدف خدمت رسانی و پاسخگویی به نیازهای صاحبان مشاغل و کسب و کار کشور عزیزمان در استان البرز ،مشغول به فعالیت می باشد.از آنجا که تیم متخصص و قدرتمند آراکس به ضرورت و اهمیت رضایت مشتریان در کلیه کسب و کارها به عنوان عامل تعیین و تضمین کننده ی موفقیت و دست یابی به اهداف عالی،معتقد است همواره جهت ایجاد و حفظ و ارتقاء رضایتمندی موکلین خود کوشیده است.طراحی و پیاده سازی تاکتیک هایی نظیر :استخدام و بکارگیری نیروی انسانی متخصص و مجرب و مشاورین خبره ،تعریف اصل مشتری مداری به عنوان فرهنگ غالب سازمانی،ایجاد محیط و فضای اداری مجهز،طراحی و اجرای سیستم اتوماسیون اداری و سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)،گسترش و توسعه ی دامنه ی خدمات مجموعه جهت پاسخگویی به نیازهای ثبتی و اداری مختلف صاحبان کسب و کار و ... مؤید این امر می باشد. گروه ثبتی آراکس به یاری خداوند و حمایت و پشتیبانی شما عزیزان در شهر کرج ،جهت بهبود مستمر کیفیت ارائه خدمات،از هیچ تلاشی دریغ نخواهد نمود. لذا جهت خذ اطلاعات تکمیلی درخصوص هزینه ثبت شرکت در کرج با کارشناسان مجموعه آراکس تماس حاصل نمایید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
دقت در ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

موسسه حقوقی آراکس

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

مشاوره آنلاین ثبت شرکت در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه ثبتی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • محمد نصیری

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی آراکس بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس هست.