026-32545432


021-26655997


 

 

شعبه کرج

شعبه تهران

 

 

ثبت طرح صنعتی در کرج

ثبت طرح صنعتی در کرج

وقتی که تولیدکننده و یا طراح یک محصول را طراحی و آماده مینماید، همواره این نگرانی را دارد که مبادا طراحی یا محصول را شخص دیگری تولید نماید و محصول او توسط دیگران به بازار عرضه گردد. بنابراین قانون گذار برای حمایت از طرح های شما گزینه ی ثبت طرح صنعتی را در اداره ماکیت صنعتی و فکری بوجود آورده است. ثبت طرح صنعتی در کرج باعث حمایت قانون از شما در استان البرز و سراسر ایران میگردد. تنها با ثبت طرح صنعتی خود، میتوانید با خیالی آسوده اقدام به تولید و طراحی محصولات متنوع نمایید. مشاوران و کارشناسان گروه ثبتی آراکس در شهر کرج و دیگر شهرهای ایران پاسخگو سوالات شما عزیزان می باشند وبالا بردن کيفيت کارهاي ارائه شده ، امري نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد. نگرشي که به شهادت آنچه انجام گرفته است براي گروه ثبتی آراکس تخصص و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته است . اميد است که از تجربه و تخصصمان براي يافتن بهترين نتيجه بهره گيريم. ، گروه آراکس در زمينه کليه خدمات ثبتی ذيل آماده ارائه خدمات ميباشد ، کليه خدمات به صورت موردي و يا قرارداد مشاوره ، طراحي و اجرا قابل ارائه ميباشد. ثبت شرکت در تمام نقاط ایران ، ثبت برند و اختراع ، ثبت تغییرات ، جواز صنایع ، طرح صنعتی ، اخذ گرید و رتبه بندی … شما را تنها نمي گذاريم …

ثبت طرح صنعتی در کرج

ثبت طرح صنعتی در کرج

ثبت طرح صنعتی در کرج به چه صورت است؟

ابتدا باید توضیحی مختصری در مورد ثبت طرح صنعتی در کرج دهیم.
به زبانی ساده، طرح صنعتی معمولا به شکل و ظاهر یک کالا گفته میشود اما به زبان مالکیت فکری طرح صنعتی خصوصیات مربوط به شکل و ساختار، و یا نقش و تزئینات به کار رفته در یک کالا به واسطه یک فرایند صنعتی است که در کالای خاتمه یافته ایجاد چشم نوازی و جذابیت کند.

لزوم ثبت طرح صنعتی در کرج :

اولین لازمه ی ثبت طرح صنعتی در استان البرز حمایت دولت از آن است. هرگاه یک طرح صنعتی در شهر کرج به ثبت میرسد، مالک آن از حق انحصاری جلوگیری از نسخه برداری غیرمجاز یا تقلید توسط شخص ثالث برخوردار می گردد. و این امر باعث میشود در مقابل افراد دیگر از ساخت، عرضه، واردات، صادرات یا فروش هر محصولی که طرح در آن به کار رفته یا در آن گنجانده شده است حمایت نمایید.

مدارک لازم به جهت ثبت طرح صنعتی در کرج :

مدارک شناسایی :کپي شناسنامه و کارت ملي شخص
نمونه طرح (عکس برداري از کالا)

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید