026-32545432


021-26655997


 

 

شعبه کرج

شعبه تهران

 

 

اخذ کارت بازرگانی در کرج

اخذ کارت بازرگانی در کرج

بسیاری از فعالان اقتصادی خصوصا شرکتهای بازرگانی در کرج و یا شرکتهای تولیدی در سطح استان البرز و یا اشخاص حقیقی که عضو اتحادیه های انصاف استان البرز هستند برای اینکه بتوانند صادرات یا واردات انجام دهند نیاز به اخذ کارت بازرگانی در کرج دارند. استان البرز با داشتن چهارمین شهر پرجمعیت کشور یعنی شهر کرج پس از تبدیل شدن به استان به عنوان یک قطب صنعتی، تجاری و یازرگانی بزرگ به حساب می آید. وجود شهرک های صنعتی اشتهارد، هشتگرد، نظرآباد، سیمین دشت و ….. در کرج و همچنین نزدیکی کارخانه های تولیدی و صنعتی جاده مخصوص و جاده قدیم به شهر کرج، ضرورن اخذ کارت بازرگانی در کرج را بسیار افزایش داده است. از طرف دیگر وجود فرودگاه پیام در کرج که تنها فرودگاه کشور است که فقط مبادرت به صادرات و واردات در کرج می نماید، یک حسن برای شهر کرج و اخذ کارت بازرگانی برای شرکتهای تجاری به حساب می آید. بنابراین اخذ کارت بازرگانی در کرج بسیار حائذ اهمیت است. حال این سوال پیش می آید اخذ کارت بازرگانی در کرج را به چه کسی بسپاریم؟ گروه ثبتی آراکس با داشتن کادری مجرب و تخصصی جز برترین موسسات در زمینه اخذ کارت بازرگانی در استان البرز و شهر کرج می باشد.

چرا آراکس؟

خیلی از فعالان اقتصادی بدلیل مشغله های بسیار و نداشتن سابقه دریافت کارت بازرگانی ترجیح میدهند که امور اداری خود را به یک نفر دیگر واگذار نمایند. و اینجاست که اهمیت یک کاردان و متخصص مانند گروه ثبتی آراکس مشخص می گردد. گروه ثبتی آراکس بصورت تخصصی در زمینه اخذ کارت بازرگانی در کرج فعالیت داشته و راه گشای شما در این زمینه خواهد بود.

حال این سوال پیش می آید شرایط اخذ کارت بازرگانی در کرج و مدارک مورد نیاز برای اخذ کارت بازرگانی در کرج چیست؟ در ادامه مطلب به این موارد توضیح داده شده است.

اخذ کارت بازرگانی در کرج

اخذ کارت بازرگانی در کرج

شرایط صدور کارت بازرگانی  در کرج :

  • محل کسب : محل کسب یا شرکت شما برای اخذ کارت بازرگانی در کرج چگونه باید باشد ؟

سند 6 دانگ در اتاق بازرگانی البرز قابل رویت باشد، در صورت استیجاری بودن اجاره نامه رسمی در اتاق بازرگانی کرج قابل رویت باشد.

  • داشتن حداقل 21 سال تمام برای مدیرعامل شرکت در کرج و یا شخص حقیقی
  • برگ پایان خدمت ویا برگ معافیت برای آقایان
  • داشتن حساب جاری معتبر در یکی از بانک های کشور
  • داشتن حداقل مدرک دیپلم
  • عدم سوء پیشینه کیفری
  • داشتن دفاتر پلمپ حقیقی یا شرکت در کرج

مراحل اخذ کارت بازرگانی در کرج

1- اخذ دفاتر پلمپ تجاری و کپی از صفحه ی اول آن و برای اخذ کارت بازرگانی حقوقی در کرج کپی مدارک ثبتی شرکت نیز نیاز میباشد.

2- ارائه ی اظهارنامه ی کارت بازرگانی به اداره ی ثبت شرکتهای کرج

3- گواهی دفاتر پلمپ و 5 عدد نامه کرج که شامل نامه ی بانک، گمرک ، عدم سوء پیشینه ، گواهی امضا و دارایی میباشد که ارائه ی آنها به اتاق بازرگانی الزامی می باشد.

پس از تکمیل مدارک اتاق بازرگانی البرز با در نظر گرفتن مدرک تحصیلی برای متقاضیان کلاس های توجیهی جهت امور بازرگانی برگزار می کند.(حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز دیپلم می باشد)

مزایای اخذ کارت بازرگانی در کرج:

کارت بازرگانی علاوه برامکان انجام فعالیتهای بازرگانی در کرج مزایای زیر را نیز برای دارنده کارت در بر دارد:

1-امکان ثبت علائم تجاری و برندهای غیر فارسی توسط کارت بازرگانی در کرج

2-امکان حضور در نمایشگاه های بین المللی

3-ثبت سفارش کالا از گمرکات کشور علی الخصوص فرودگاه پیام کرج

4-انجام امور حق العمل کاری در گمرک

5-ترخیص کالا از گمرکات کشور

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید