026-32545432


021-26655997


 

 

شعبه کرج

شعبه تهران

 

 

انتخاب نام برند

انتخاب نام برند

برای اینکه بتوانیم نامی زیبا برای برند خود انتخاب نماییم، باید نوع فعالیت خودمان را در نظر بگیریم. انتخاب نام برند باید با موضوع فعالیت ما یکسان باشد. به زبانی ساده تر، نام برند ما باید گویای کار ما باشد.

برند راهی مطمئن برای پیشرفت در کسب و کار ما و حفاظت و حمایت از تلاش ما برای شناساندن برندمان به مشتری ست. با انتخاب مناسب نام برند میتوانیم اعتبار بالایی به کسب و کارمان بدهیم.

شهر کرج با موقعیت جغرافیایی بسیار عالی در کشور میتواند مکان مناسبی برای تبلیغات برند شما باشد. کافیست فقط نام برند خود را انتخاب نمایید. با نگاهی دقیقی به استان البرز و بررسی شهرهای آن متوجه میشویم که استان البرز دارای بهترین نقاط برای تبلیغات نام برند است. شهر کرج، هشتگرد، نظرآباد، طالقان و فردیس همگی در کنار مسیر اتوبان تهران-کرج و کرج-قزوین هستند. شهر کرج در مسیر استانهای قزوین و مازندران، زنجان، گیلان و خیلی از شهرهای دیگه می باشد. با انتخاب نام برند مناسب و تبلیغات مناسب بهترین مکان تبلیغات یعنی استان البرز و شهر کرج را از آن خود کنید.

با انتخاب نام برند و ثبت برند در کرج اعتبار کالا و خدمات خود را بالا برده و باعث اطمینان خاطر خود و مشتریان خود می شوید. وقتی یک نام برند برای شما می شود، حق انحصاری استفاده از آن به شما داده می شود. به برندهای ایران خودرو و سایپا نگاه کنید. این نام ها فقط و فقط برای گروه خودرو سازی ایران خودرو و سایپا هستند. شما هم میتوانید نام برند خود را داشته باشید.چگونه؟

گروه ثبت برند آراکس با سالها تجربه در ثبت برند در کرج و برندینگ میتواند بهترین مشاور شما در مسیر پیشرفت کسب و کار شما در استان البرز و سراسر ایران باشد. آراکس با داشتن کادری مجرب و متخصص در تمامی مراحل ثبتی و اداری شما میتواند به عنوان مشاور امین و خدمت رسان شما باشد.

انتخاب نام برند

انتخاب نام برند

انتخاب نام زیبا برای برند در کرج :

نکاتی چند در مورد انتخاب نام برند در کرج :

1- نام برند باید متمایز با دیگر برندهای رقبای شما باشد

2- نام برند باید مختصر و کوتاه بوده تا در ذهن ها به راحتی مرور شود

3- نام برند باید با زمینه ی کاری شما همسو باشد

4- نام برند باید دارای تلفظ آسانی باشد تا به راحتی هر شخصی آن را بخاطر بسپارد

5- نام برند باید به مشتری حس خوبی بدهد

6- نام برند شما باید مناسب صادرات نیز باشد

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید