026-32545432


021-26655997


 

 

شعبه کرج

شعبه تهران

 

 

انتخاب نام شرکت

انتخاب نام شرکت

هنگامی که یک شرکت در کرج میخواهد به ثبت برسد ابتدا باید تعیین نام گردد، بنابراین باید برای شرکت نامی انتخاب نمود و چه بهتر که بتوان نام زیبا برای شرکت انتخاب کرد. اصلی ترین دغدغه افراد از اینکه نامهایی که انتخاب می کنند با سایر نام شرکتها تشابه بخورد، ترس دارند. مجموعه ثبت شرکت و برند آراکس با سالها تجربه در شهر کرج در انتخاب نام زیبا میتواند علاوه بر استعلام تخصصی نام شرکت در کرج، شما را برای انتخاب نام زیبا برای شرکت در کرج راهنمایی نماید.

اهمیت نام زیبا برای شرکت در کرج

**انتخاب نام زیبا قدم اول در ثبت یک شرکت و با اهمیت ترین مرحله ثبت شرکت در استان البرز**

انتخاب نام شرکت در کرج بسیار مهم می باشد زیرا مشتریان و حتی رقبای شرکت شما را با نام شرکتتان می شناسند و اگر وقت و تمرکز کافی برای انتخب نام زیبا و مناسب نداشته باشید ممکن است بعدها پشیمان شوید و بخواهید نام شرکتتان را عوض کنید.

اولین گام برای ثبت شرکت در کرج انتخاب یک نام برای شرکت می باشد و برای این منظور باید 5 نام زیبا به ترتیب الویت به اداره ثبت شرکتها البرز و واحد تعیین نام اداره ثبت شرکتهای البرز تحویل داد. واحد تایید نام اداره ثبت شرکتها کرج پس از بررسی و عدم تطابق، یک نام را به ترتیب الویت انتخاب می نماید.

مهم این است که با انتخاب کارشناس مجرب برای همیاری(گروه ثبتی آراکس آماده همیاری شما عزیزان می باشد) با توجه به قوانین اداره ثبت شرکتهای البرز یک نام زیبا و مناسب برای شرکتتان در کرج انتخاب نمایید تا در حوزه تجارت و کسب و کار پیشقدم باشید.

هدف کارشناسان مجرب و مشاوران مناسب از وقت و زمانی که برای انتخاب اسم میگذارند انتخابی درست به جا و متناسب با شان و موقعیت و زمینه کاری شما عزیزان می باند و با اعتماد به دانش و اطلاعات قانونی و کاری گروه مشاوره میتوانید به راحتی نام زیبا برای شرکتتان داشته باشید.

انتخاب نام شرکت

انتخاب نام شرکت

نکات مهم برای انتخاب نام شرکت در کرج

*   دارای ریشه فارسی باشد.

*  اسم لاتین نباشد.

*  با شئونات انقلاب اسلامی ایران هم سو بوده منافات نداشته باشد.

*  تکراری و مشابه نباشد.

*دارای اسم خاص باشد.

*   اعداد به صورت حروف آورده شود و از شکل ریاضی آن ها استفاده نشود.

*از عناوین ایثارگران و شاهد و امثالهم که انحصاراً تحت نظارت سازمان محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد، استفاده نشود.

*  از نام و عنوان مفاخر شعرا، دانشمندان و کاشفان در عصر حاضر استفاده نشود .

*عدم استفاده از حروف اول چند کلمه بعنوان اسم مخفف و یا ترکیبی از چند حرف.

*عدم استفاده از حرف اول بعضی از کلمات مثل: سی وی یو  و ……

نمونه اسم شرکت :

برای اینکه بتوانید یک نام زیبا برای شرکت انتخاب نمایید باید نمونه اسم شرکت های دیگر را بررسی نمایید. گروه ثبتی آراکس استعلام اسم شرکت شما را انجام خواهد داد و نام های پیشنهادی برای شرکت شما ارائه خواهد نمود. نام مناسب شرکت خود را از گروه ثبتی آراکس بخواهید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید