026-32545432


021-26655997


 

 

شعبه کرج

شعبه تهران

 

 

ثبت اختراع در کرج

ثبت اختراع در کرج

همواره همه ی افراد این سوال برای شان پیش می آید که به چه چیزی اختراع گفته می شود؟

در واقع اختراع به هر ایده، فکر خلاقانه که دارای نوآوری باشد گفته می شود. اما بیاییم این را در نظر بگیریم که در سطح شهر کرج و استان البرز افراد زیادی باشند که دارای ایده های خلاقانه ی زیادی هستند و میخواهند ثبت اختراع در کرج داشته باشند. آیا هر ایده ای را میتوان تحت عنوان ثبت اختراع در کرج بررسی نمود؟

کدام اختراع را در کرج میتوان ثبت نمود؟

گروه ثبتی آراکس سعی بر این دارد بطور تخصصی در این زمینه با شما عزیزان صحبت نماید. برای اینکه ثبت اختراع داشته باشیم، باید اولین چیزی که مد نظر میگیریم این باشد که آیا قبلا ایده ی ما ثبت گردیده است یا خیر! چه در ایران و چه در کشور دیگری.

بعد از آن باید سوابق قبلی اختراع یا به زبان ساده تر نمونه های قبلی از دستگاه یا مکانیزم را بررسی نماییم. اگر ایده ی شما یک دستگاهی ست که قبلا اختراع شده است آیا دستگاه جدید شما مزیت برتری نسبت به قبل دارد یا خیر؟

پس از آن میتوان در مورد ثبت اختراع در کرج واضح تر بررسی نمود. با مشاوران گروه ثبتی آراکس در شهر کرج به عنوان برترین گروه ثبت اختراع در کرج در تماس باشید.

چرا گروه ثبتی آراکس را برای ثبت اختراع در کرج انتخاب کنیم؟

گروه ثبت آراکس در شهر کرج با سالها تجربه کاری تخصصی در زمینه ثبت اختراع و ثبت طرح صنعتی میتواند در ابتدا مشاوره دقیق از اینکه آیا اختراع شما قابل ثبت است یا خیر، به شما بدهد. پس از آن نحوه نگارش توصیف نامه و ادعانامه و نقشه های شما برای ثبت اختراع را برای شما بیان خواهد نمود. و در تمامی مراحل ثبت اختراع در کنار شما خواهد بود.

شهر کرج بعنوان مرکز استان البرز که به تازگی استان گردیده است، دارای پتانسیل بسیار بالایی می باشد. در استان البرز بواسطه نوظهور بودن استان و وجود فرصتهای بسیار زیادی که در سراسر استان وجود دارد، برای پیشرفت بهتر، مسئولین حمایتهای بسیاری را در اختیار شما قرار خواهند داد و گروه ثبتی آراکس مشاور ایمن شما    در خصوص ثبت اختراع در کرج می باشد.

لزوم ثبت اختراع در کرج :

وقتی یک اختراع در کرج به ثبت می رسد، قانون حق انحصاری استفاده از مزایای آن را به شما می دهد و این شما هستید که میتوانید برای آن برنامه ریزی نمایید. شما میتوانید آن را تولید کنید و یا به دنبال یک سرمایه گذار باشید.

ثبت اختراع در کرج

ثبت اختراع در کرج

مزایای ثبت اختراع چیست؟

به طور کلی ثبت اختراع و ثبت اختراع در کرج به شکل خاص دارای امتیازات زیر است :

امتیاز تصمیم گیری در بازار

بدست آمدن سود بالاتر

ایجاد موقعیت واگذاری اختراع

ثبت شرکت دانش بنیان و فراهم شدن وام و تسهیلات

عدم استفاده دیگران بواسطه ثبت اختراع در کرج

حمایت قانون پس از ثبت اختراع در کرج

مدارک لازم جهت ثبت اختراع در کرج :

  • انتخاب یک عنوان مناسب برای اختراع
  • تنظیم توصیف اختراع با همکاری گروه ثبتی آراکس
  • تنظیم ادعا نامه با همکاری گروه ثبتی آراکس
  • تنظیم نقشه یا گراف مکانیزم اختراع
  • مدارک شناسایی مخترع
  • مدارک شناسایی صاحب امتیاز اختراع در صورت لزوم

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید