026-32545432


021-26655997


 

 

شعبه کرج

شعبه تهران

 

 

مراحل ثبت شرکت در کرج

مراحل ثبت شرکت در کرج

براساس سیاستهای کشوری مبنی بر خصوصی سازی و واگذاری و حمایت از واحد های خصوصی، اکثر افرادی که بصورت شخصی در حال فعالیت هستند تصمیم به ثبت شرکت در کرج نموده اند. شهر کرج بواسطه وجود نواحی صنعتی فعال مانند شهرک صنعتی اشتهارد و … و کارخانه های صنعتی بسیار در استان البرز ، دارای پتانسیل بسیار زیادی از حیطه خصوصی سازی می باشد و سیاست حمایتی دولت باعث تمایل بیشتر افراد برای ثبت شرکت در کرج و استفاده از این بسته های حمایتی بیشتر گردیده است.

اما برای ثبت شرکت در کرج باید از کجا شروع کنیم و مراحل ثبت شرکت چیست ؟

شرکت بطور کلی به فعالیت دو یا چند نفر با یکدیگر می باشد که دارای یک هدف خاص و زمینه فعالیت یکسان برای پیشرفت در حیطه کاریشان است. عموما شرکتها را بعنوان شرکتهای تجاری میشناسند و اغلب از قالبهای ثبتی با مسئولیت محدود و سهامی خاص استفاده میگردد. گروه ثبتی آراکس با سالها تجربه در امر ثبت شرکت در کرج میتواند مراحل ثبت شرکت در کرج را برای شما آسان و سهل نماید.

چرا گروه ثبت آراکس؟

قبل از اینکه بخواهیم در مورد مراحل ثبت شرکت در کرج صحبت کنیم باید به این موضوع فکر کنیم که زمینه فعالیت ما چیست؟

برای اینکه زمینه فعالیت شما برنامه ریزی گردد مسلما به یک مشاور کاردان مانند گروه ثبتی آراکس نیازمند هستید. گروه ثبتی آراکس در کرج میتواند در زمینه فعالیت شما در کرج و سراسر ایران شما را رهنمایی نماید.

مجموعه آراکس دارای بخشهای مختلفی می باشد که شامل مجموعه مشاوران و کارشناسان ثبتی و اجرائی و وکلای خبره و کاردان است. هدف گروه ثبتی آراکس انجام به موقع و دقیق کار شما و به بهترین نحو است. با مشاوره گرفتن از گروه ثبتی آراکس میتوانید بهترین گام را در مسیر رشد و پیشرفت خودتان بردارید.

مراحل ثبت شرکت در کرج

مراحل ثبت شرکت در کرج

برای ثبت شرکت در کرج چه مراحلی را باید بگذرانیم :

  • انتخاب قالب ثبتی مناسب فعالیت و شرایط شما
  • تنظیم موضوع فعالیت شرکت
  • انتخب نام شرکت و ارسال به اداره ثبت شرکتها البرز
  • نائید نام شرکت توسط واحد تعیین نام
  • امضا اوراق شرکت و وکالت نامه وکیل گروه ثبتی آراکس
  • تحویل مدارک شرکت به شما توسط گروه ثبتی آراکس

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید