026-32545432


021-26655997


 

 

شعبه کرج

شعبه تهران

 

 

ثبت شرکت دانش بنیان

ثبت شرکت دانش بنیان

شرکت دانش بنیان به شرکتهایی گفته می شود که با هدف افزایش علم، ایده و نوآوری و ثروت، اختراعات و پژوهش ایجاد میگردند. این شرکتها در استان البرز پس از ثبت در اداره ثبت شرکتهای استان البرز، زیر نظر معاونت علوم و فناوری ریاست جمهوری قرار می گیرند. گروه ثبتی آراکس با توجه به این موضوع بطور اختصاصی توانسته است در زمینه ثبت شرکت دانش بنیان در کرج و سایر شهرهای اطراف مانند هشتگرد، نظرآباد، فردیس و شهریار فعالیت گسترده ای نماید.

چرا گروه ثبتی آراکس در کرج :

گروه ثبتی آراکس با سال ها تجربه کاری در زمینه ثبت شرکت در کرج مشتمل بر مشاوران کاردان و مسلط به امور ثبتی و اداری و کارشناسان اجرائی دوره دیده در استان البرز تشکیل گردیده است. در گروه ثبتی آراکس برای هر یک از پرونده های ثبتی و اداری یک کارگروه تخصصی در نظر گرفته شده است، که بصورت مستقل دوره دیده اند.

ثبت شرکت دانش بنیان در کرج

ثبت شرکت دانش بنیان در کرج

لزوم ثبت شرکت دانش بنیان :

شرکت های دانش بنیان عموما توسط مخترعین و یا پژوهشگرانی که در زمینه تولید علم و فناوری مشغول هستند ایجاد میگردند. در سطح استان البرز مانند سایر استان ها پژوهشگران و مخترعین زیادی هستند که برای بررسی و تحقق بخشیدن به ایدد ها و افکارشان نیازمند حمایت مالی می باشند. معاونت علوم و فناوری ریاست جمهوری با اختصاص بسته های مالی حمایتی توانسته اند از افزایش تولید علم و فناوری حمایت نمایند.

برای ثبت شرکت دانش بنیان به چه مدارکی نیاز هست؟

اولین گام برای ثبت شرکت دانش بنیان در کرج، ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتهای استان البرز است و مدارک لازم برای ثبت شرکت در کرج به شرح زیر است.

  • مدارک شناسایی شرکا
  • سوء پیشینه اعضاء هیئت مدیره و بازرسین در شرکتهای سهامی خاص
  • برای شرکتهای بازرگانی سهامی خاص در کرج: واریز 35 درصد سرمایه شرکت

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید