026-32545432


021-26655997


 

 

شعبه کرج

شعبه تهران

 

 

ثبت لوگو و علائم تجاری در کرج

ثبت برند در کرج - ثبت تغییرات شرکت در کرج > مقالات منو  > ثبت لوگو و علائم تجاری در کرج

ثبت لوگو و علائم تجاری در کرج

ثبت لوگو و علائم تجاری در حقیقت به ثبت رساندن یک نشان یا نماد که به عنوان لوگو در کرج و یک کلمه یا چند کلمه فارسی یا غیرفارسی به عنوان علائم تجاری در کرج می باشد. چگونه لوگو و علائم تجاری خود را در استان البرز انتخاب نماییم؟

برای ثبت لوگو و علائم تجاری اولین قدم انتخاب لوگو و علائم تجاری می باشد. لوگو و علائم تجاری ما باید دارای شرایط زیر باشد :

  • یک علامت تجاری باید قابلیت استفاده در تمامی زمینه های تبلیغاتی مانند اینترنت، روزنامه، فضای شهری و غیره را داشته باشد.
  • یک علامت تجاری باید ساده باشد. شاید تا به حال شنیده باشید که بهترین تبلیغات یک برند، تبلیغات دهان به دهان است. پس باید برند شما بتواند توسط همهی افراد جامعه به راحتی بیان و در ذهن آنها باقی بماند.
  • یک برند در کرج باید متفاوت باشد. بجز سادگی، برند باید برای اکثریت مردم جالب باشد و بتواند با ذهن مردم ارتباط برقرار نماید. به عنوان مثال به برند BMW توجه کنید. نماد این شرکت از پره های هواپیما برگرفته شده است که در ذهن همگان نقش بسته است.
  • یک برند باید با علائم تجاری(لوگو) ارتباط معنایی داشته باشد.
  • یک برند باید با اصل فعالیت شما ارتباط معنایی داشته باشد تا به راحتی اسم و فعالیت شما در خاطر افراد نقش ببندد.
ثبت لوگو و علائم تجاری در کرج

ثبت لوگو و علائم تجاری در کرج

چرا گروه ثبتی آراکس؟

گروه ثبتی آراکس باداشتن دپارتمانی مشتمل بر مشاوران زبده و کارشناسان خبره در برندینگ می باشد، گروه ثبتی آراکس در کرج بواسطه کارشناسان اجرائی دوره دیده میتواند تمامی امور مربوط به ثبت لوگو و علائم تجاری شما را به بهترین نحو انجام دهد.

نقش ثبت لوگو و علائم تجاری در کرج :

ثبت لوگو و علامت تجاری در کرج و بطور کلی در استان البرز از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است. استان البرز بواسطه شرایط جغرافیایی خاص خود دارای توانایی های بالقوه ای به جهت سرمایه گذاری و تبلیغات است. با اندکی تامل در شهر کرج متوجه خواهید شد راههای ارتباطی اکثر شهرستانهای اطراف کرج توسط اتوبان تهران-قزوین است. شهرستانهایی مانند هشتگرد، نظرآیاد، طالقان، اشتهارد همگی در بهترین موقعیت برای تبلیغات همگانی قرار دارند. فقط کافیست لوگو وعلائم تجاری خود را در استان البرز ثبت نمایید و در معرض دید همگان قرار دهید.

لزوم ثبت لوگو و علامت تجاری در کرج :

1- شرکت‌ها را قادر می‌سازد محصولات‌شان را از یکدیگر متمایز سازند.

2- ابزار بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکت‌ها هستند.

3- اجازه استفاده از آنها به اشخاص ثالث داده می‌شود و منبع مستقیم درآمد از محل حق امتیازها می‌باشند.

4- جزء ضروری موافقت‌نامه‌های اعطای نمایندگی هستند.

5-  برای دریافت وام مفید باشند.

6- اولین قدم برای دریافت استاندارد و یا سیب سلامت است.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید