026-32545432


021-26655997


 

 

شعبه کرج

شعبه تهران

 

 

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

ثبت برند در کرج - ثبت تغییرات شرکت در کرج > مقالات منو  > ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

فعالان اقتصادی که میخواهند اعتبار کار خود را بالا ییرند و یا شراکت خود را بصورت قانونی انجام دهند، باید اقدام به ثبت شرکت در کرج نمایند. اما یکی از قالبهای ثبتی که در این مقاله به توضیح آن می پردازیم ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج است. شهر کرج یکی از شهرهای پر رونق با زمینه فعالیت اقتصادی بسیار زیاد است. گروه ثبت شرکت آراکس در شهر کرج  از سال اول تاسيس، خدمات ثبت شرکت و برند را در شهرهای مختلف آغاز و تا امروز نيز منشاء خدمات مثبت و متنوع در اين زمينه بوده است. بسياري از مجموعه هاي طرف قرارداد با وجود دشواري ها و فراز و نشيب هايشان در بخش ثبتی و اداری خود ، بارها اين شرکت را تنها گزينه جهت حل مشکالات خود ارزيابي نموده اند. نحوه ارائه خدمات پشتيباني به صورت حضوري، اعزام کارشناس، تلفني، نيروي مستقر در محل کارفرما و در مورد پروژه هاي بزرگ اعزام تيم در محل ميباشد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

نحوه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج :

ساده‌ترین و رایج‌ترین نوع شرکتها را میتوان شرکت با مسئولیت محدود در کرج نام برد. شرکتهای با مسئولیت محدود بین دو یا چند نفر با هدف فعالیت های تجاری بطور مثال فعالیت‌های بازرگانی، خدماتی، ساختمانی و… ایجاد می گردند. ثبت شرکت با مسئولیت محدود در استان البرز و دیگر شهرها دارای شرایطی می باشد. ابتدا اینکه حداقل اعضا باید 2 نفر باشند و میزان سرمایه ثبتی شرکت با مسئولیت محدود حداقل یکصد هزار تومان باید باشد.

سرمایه ثبتی شرکت با مسئولیت محدود در کرج

از یک میلیون ریال مبلغ سرمایه شرکت که حداقل است، نیازی نیست تمام یا قسمتی از این مبلغ را در بانک واریز نمایید. مبلغ سرمایه شرکت براساس موضوع فعالیت آن تعیین می‌گردد و در مسائلی همچون دریافت تسهیلات بانکی یا انعقاد قراردادها یا دریافت نمایندگی‌ها و… می‌تواند بسیار تاثیر گذار باشد. خصوصا در شهری مانند کرج که به تازگی مرکز استان البرز گردیده است، از زمانیکه فعالیتهای ارگانهای دولتی زیر نظر استان البرز انجام میگیرد، شکل جدیدی به خود گرفته است. با این وجود برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود هیچگونه منع قانونی برای تعیین مقدار سرمایه شرکت وجو ندارد و می‌شود سرمایه را همان حداقل در نظر گرفت.

شرایط اعضا هیئت مدیره و شرکا برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج چگونه است ؟

شرکت با مسئولیت محدود حداقل با دو نفر شریک بالای ۱۸ سال به ثبت میرسد.

افراد کمتر از  ۱۸ سال نمی‌توانند به عنوان مدیرعامل و یا عضو هیئت مدیره انتخاب شوند و تنها می‌توانند به عنوان شریک انتخاب گردند.

حداقل تعداد مدیران میتواند یک نفر باشد( که بطور تخصصی بصورت تک مدیریتی ثبت میگردد) و حداکثری برای تعداد اعضای هیئت‌مدیره تعریف نگردیده است. (بهتر است تعداد اعضا فرد باشد)

طبق مصوبات قانونگذار اعضاء هیئت‌مدیره نباید کارمند دولت باشند.

هیچ یک از اعضاء هیئت‌مدیره نباید دارای سابقه کیفری (سوء پیشینه) باشند.

اعضاء هیئت‌مدیره برای مدت نامحدود و یا با توافق شرکاء برای مدت خاصی انتخاب می‌شود.

انتخاب بازرس یا بازرسین بصورت اختیاری ست نه اجباری.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید