026-32545432


021-26655997


 

 

شعبه کرج

شعبه تهران

 

 

صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت

ثبت برند در کرج - ثبت تغییرات شرکت در کرج > مقالات منو  > صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت

صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت

گاهی اتفاق می افتد که شرکت در کرج به کارهای مهم تری دست زده و یا موفقیت هایی به دست آورده و احتیاج به افزایش سرمایه دارد، بنابراین می تواند به سرمایه خود اضافه کند. در این حال ناچار است سهام جدیدی بفروشد. در صورتی که در اساسنامه پیش بینی شده باشد می توان با رعایت آن اقدام به ازدیاد سرمایه و فروش سهم نمود. افزایش سرمایه موقعی مقدور است که سرمایه شرکت تماماً تأدیه شده باشد و الا زمانی که شرکاء هنوز تعهد خود را کاملاً انجام نداده و مبلغی از سرمایه را هنوز نپرداخته اند، شرکت حق افزایش سرمایه را تحت هیچ عنوان نخواهد داشت. گروه ثبتی آراکس مشاور و مجری پروژه های ثبتی و تغییرات شرکت شما عزیزان خواهد بود و در این راستا خدمت رسانی می نماید. بسیاری از شرکتها در سطح استان البرز و شهر کرج مجبورا برای اخذ وام یا شرکت در مناقصات و یا غیره اقدام به تنظیم صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت نمایند و گروه ثبتی آراکس بصورت کاملا تخصصی در این امر یاری رسان شما خواهد بود.

صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت

صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت

گروه ثبتی آراکس :

گروه ثبتی آراکس سالهای متمادی در کرج به منظور فعاليت در زمينه ثبت شرکت در کرج تاسيس گرديده است و راه پر فراز و نشيب رشد و پيشرفت در اين عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت در کشور با همراهي مديران و متخصصين پيموده است . همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نيازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهينه به سراسر کشور مي باشد. هم اکنون متخصصین و مشاوران مجموعه ما آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان در این زمینه می باشند.

نحوه ثبت صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت :

صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت در کرج به 4 صورت انجام میپذیرد :

1-پرداخت مبلغ اسمی سهام جدید بصورت نقدی

2- صورتجلسه فزایش سرمایه در استان البرز از طریق تبدیل مطالبات نقدی

3- صورتجلسه افزایش سرمایه در استان البرز از طریق واریز انتقال سود تقسیم نشده یا اندوخته یا عواید حاصله از اضافه ارزش سهام جدید به سرمایه شرکت(در شرکت سهامی)

4- صورتجلسه افزایش سرمایه در استان البرز از طریق انتشار اوراق قرضه قابل تعویض یا قابل تبدیل به سهام شرکت(در شرکت سهامی عام)

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید