026-32545432


021-26655997


 

 

شعبه کرج

شعبه تهران

 

 

فروش برند(علامت تجاری)

فروش برند(علامت تجاری)

تعریفی از ثبت برند

برند(علامت تجاری) عبارت است از اسم، نشانه، طرح یا ترکیبی از این ها که برای معرفی کالا یا خدمات به مشتریان و تمییز دادن با محصولات رقبا به کار می رود. بطور کلی برند(علامت تجاری) در کرج برای معرفی کالا یا خدمات از نظر کیفیت می باشد و به عبارت دیگر راهیست که بواسطه ی آن تبلیغات ما در استان البرز و سایر استانها انحصاری می گردد. ثبت برند یا علامت تجاری در کرج مقوله ای زمان بر می باشد. از طرفی معلوم نیست کارشناسان اداره مالکیت برند انتخابی ما را تایید نمایندیا نه . بنابراین خرید و فروش برند(علامت تجاری) برای خیلی ها مقرون به صرفه تر است.یکی دیگر از مواردی که باعث می شود بسیاری از کارفرمایان  بخواهند از طریق فروش برند علامت تجاری داشته باشند این است که جهت ثبت برند برای تاییدیه اولیه آن حداقل باید 35-40 روز کاری زمان بگذرد بعد از آن دو نوبت روزنامه رسمی با فاصله یک ماه باید انجام شود که در مجموع سبب می شود ثبت برند حدود 4 – 5 ماه طول بکشد و به همین دلیل متقاضیان ثبت برند که تعجیل دارند به جای ثبت از طریق فروش برند و خرید آن اقدام می کنند .

همه شرکت ها و بنگاه های اقتصادی فعال در حوزه تجارت و کسب و کار در استان البرز که میخواهند برند(علامت تجاری) خود را بفروشند به دنبال راهکاری برای فروش برند(علامت تجاری) در کرج هستند. گروه ثبتی آراکس با سالها تجربه در امور ثبت شرکت و ثبت برند در کرج راهنمای شما برای فروش برند در کرج و یا خرید برند در استان البرز می باشد.

فروش برند(علامت تجاری)

فروش برند(علامت تجاری)

نحوه فروش برند(علامت تجاری) در کرج :

بر طبق قوانین اداره مالکیت صنعتی و معنوی :

برند یا علامت تجاری در کرج ، قابل نقل و انتقال می باشد. ولی برای اینکه انتقال آن در قبال دیگر اشخاص، دارای اعتبار باشد باید، با قوانین و مقررات اداره مالکیت صنعتی و معنوی مطابقت داشته باشد و ثبت شده باشد.

برای اینکه نقل و انتقال انجام گیرد باید ابتدا یه وکالت محضری به وکیل گروه ثبتی آراکس داده شود و بعد از آن وکلای ما تمامی روند فروش برند(علامت تجاری) و نقل و انتقال آن را از صفر تا صد انجام خواهند داد.ش

هدف گروه ثبتی آراکس رضایت مشتریان و ارائه ی خدمات جامع ثبت شرکت و برند از جمله نقل و انتقال و فروش برند (علامت تجاری) در کرج می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید