026-32545432


021-26655997


 

 

شعبه کرج

شعبه تهران

 

 

تشکیل پرونده ارزش افزوده در کرج

ثبت برند در کرج - ثبت تغییرات شرکت در کرج > دسته‌بندی نشده  > تشکیل پرونده ارزش افزوده در کرج

تشکیل پرونده ارزش افزوده در کرج

بسیاری از مشاغل در سطح شهر کرج، باید برای تشکیل پرونده ارزش افزوده اقدام نمایند، اما برای بسیاری از مردم واضح نسیت که ارزش افزوده چیست. در این مقاله سعی بر آن داریم تا بطور خلاصه در مورد ارزش افزوده صحبت نماییم. قبل از هر چیز باید در مورد اینکه ارزش افزوده چیست توضیحی ارائه نماییم. گروه ثبتی آراکس در شهر کرج افتخار این را دارد برای سالیان متمادی در خدمت شما فعالان اقتصادی بوده و توانایی رفع مشکلات ثبت و اداری شما را در سطح استان البرز و سایر استانها داشته است.

تشکیل پرونده ارزش افزوده در کرج

تشکیل پرونده ارزش افزوده در کرج

مالیات بر ارزش افزوده :

مالیات بر ارزش افزوده در کرج به ارزشی که پس از فرایند تولید به قیمت افزوده می‌شود، گفته می‌شود. به عبارتی ساده تر میتوان گفت مالیات غیر مستقیمی ست که مصرف کننده هنگام خرید کالا یا خدمات در سراسر استان البرز میپردازد.

نحوه عملکرد مالیات بر ارزش افزوده :

از آن جهت که مالیات بر ارزش افزوده را تنها مصرف کننده نهایی باید پرداخت نماید. هنگامی که فروشنده این مبلغ را دریافت مینماید باید آن را به خزانه ملی واریز نماید، اما بدلیل اینکه در ابتدا خود مالیات بر ارزش افزوده پرداخت کرده است، باید ما به التفاوت مبلغ پرداختی و دریافتی را به خزانه دولت واریز نماید.

ثبت نام ارزش افزوده :

تمامی افرادی که مشغول امر تجارت یا خدمات در سطح استان البرز هستند موظف به پرداخت مالیات بر ارزش افزوده در کرج هستند. پس از تشکیل پرونده مالیاتی در کرج، کلیه افراد باید برای ثبت نام و تشکیل پرونده ارزش افزوده اقدام نمایند. گروه ثبتی آراکس با داشتن مشاوران و کارشناسان و وکلای معتبر تمامی مراحل مالیاتی شما را به بهترین نحو برای شما انجام خواهد داد.

تشکیل پرونده ارزش افزوده :

کلیه فعالان اقتصادی پس از تشکیل پرونده مالیاتی در کرج و اخذ کد اقتصادی خود باید برای تشکیل پرونده ارزش افزوده اقدام نمایند.

مراحل ثبت نام ارزش افزوده :

پس از تشکیل پرونده مالیات بر ارزش افزوده در کرج باید برای تکمیل سامانه ازش افزوده اقدام نمود و پس از آن گواهی ارزش افزوده را دریافت نمود. گواهی ارزش افزوده پس از آنکه شخص یا شرکت عملکرد داشت به آن داده می شود.

مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده مالیات بر ارزش افزوده در کرج :

۱- آگهی تاسیس و روزنامه رسمی شرکت

۲- آگهی آخرین تغییرات و روزنامه رسمی تغییرات شرکت

۳- قبض تلفن محل شرکت

۴- کارت بازرگانی شخص حقوقی در صورت موجود بودن

۵- مجوز فعالیت

۶- وکالت نامه وکیل

۷- ثبت نام ارزش افزوده در اینترنت

۸- ثبت نام کد اقتصادی جدید

۹- تصویر  برابر اصل شده کارت ملی و شناسنامه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره

۱۰- تصویر برابر اصل اساسنامه

۱۱- تصویر برگ های تشخیص مالیات بر درآمد

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید