026-32545432


021-26655997


 

 

شعبه کرج

شعبه تهران

 

 

ثبت برند فوری و سریع در کرج

ثبت برند فوری و سریع در کرج

یکی از مشکلات اصلی فعالان اقتصادی در کرج مدت زمان طولانی ثبت برند می باشد. برای خیلی ها این مدت زمان باعث بوجود آمدن اختلال در برنامه ریزی آنها و بلاتکلیفی در رویه ی تبلیغات آنها می باشد. برند یا علامت تجاری برای تبلیغات و ایجاد ست اداری، بسته بندی و خیلی چیزهای دیگر حائذ اهمیت است. بنابراین ثبت برند فوری و سریع خیلی مهم است.

انتخاب نام مناسب برای برند :

نام برند ما باید دارای یکسری ویژگیها باشد که در ذیل توضیح داده میشود :

  • نام برند باید دارای ریشه ی فارسی باشد و اگر ریشه ی غیر فارسی داشته باشد باید کارت بازرگانی ارائه شود.
  • نام برند باید به گونه ای انتخاب شود که با فعالیت ما متناسب باشد و نوع فعالیت ما را نشان دهد.
  • نام برند باید از لحاظ ظاهری متناسب با فعالیت ما باشد.

نحوه ثبت برند :

برای ثبت برند باید در ابتدا برند منتخب شما بررسی گردد که مبادا قبلا ثبت گردیده باشد و یا تشابه داشته باشد. و بعبارتی استعلام ثبت برند انجام گیرد.

استعلام دقیق و فوری برند :

استعلام برند یکی از کترهای تخصصی می باشد که نیازمند تخصص، دقت و تجربه می باشد.گروه ثبتی آراکس مفتخر است استعلام برند شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

پس از استعلام ثبت برند در کرج باید لوگو یا نشان تجاری و علامت تجاری ما طراحی گردد. طراحی لوگو و نشان تجاری بسیار مهم است. زیرا باید با برند و فعالیت ما مطابقت داشته باشد. در مرحله بعد باید برای ثبت اظهارنه برند اقدام نمود.

ثبت اظهارنامه برند تجاری یا علامت تجاری :

ثبت اظهارنامه برند تجاری باید در پایگاه اداره مالکیت معنوی انجام گیرد. برای ثبت اظهارنامه برند باید در ابتدا اطلاعات مربوط به مالک اظهارنامه برند و بعد اطلاعاتی از قبیل کالا یا خدمات و …. را مشخص نمود. در مرحله بعد کارشناسان اداره مالکیت بررسی اظهارنامه را انجام خواهند داد.

مدت زمان ثبت برند :

پس از ثبت اظهارنامه برند چندین کارشناس اداره مالکیت پرونده از قبیل کارشناس ندارک و طبق بندی، کارشناس اظهارنامه و کارشناس مسئول برند را بررسی می نمایند. نحوه بررسی آنها به گونه ای می باشد که از لحاظ ظاهری و معنایی با برند دیگری تشابه نداشته باشد. پس از بررسی های به عمل آمده توسط کارشناسان در کارتابل ریاست اداره مالکیت معنوی قرار میگیرد و مورد امضا واقع می شود. پس از تاییدیه رییس اداره مالکیت، باید تشکیل پرونده انجام شود و مدارک بصورت فیزیکی به اداره مالکیت برده شود. سپس ثبت روزنامه 1 ماهه زده شود و پس از گذشت یک ماه روزنامه ده ساله ثبت نام گردد. گروه ثبتی آراکس مفتخر است تمامی مراحل فوق الذکر را در سریعترین زمان ممکن به انجام میرساند و ثبت برند فوری و سریع انجام میدهد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید