026-32545432


021-26655997


 

 

شعبه کرج

شعبه تهران

 

 

ثبت شرکت بازی کامپیوتری در کرج

ثبت شرکت بازی کامپیوتری در کرج

امروزه سرگرمی اکثر کودکان و حتی خیلی از بزرگان بازی کامپیوتری و بازی های تحت وب که بسیاری از آنها توسط چندین هزار کاربر است، می باشد و همین مسئله نظر تولید کنندگان بازی های کامپیوتری را به یک رقابت سالم و هیجان آور کشانده است. بسیاری از افرادی که میخواهند بازی های کامپیوتری تولید کنند، به این دلیل که باید توسط چندین نفر با رشته های متفاوت انجام گیرد را به سمت ایجاد یک شراکت با موضوع ساخت بازی کامپیوتری سوق داده است. بنابراین همه ی این شراکتها ترجیح میدهند تحت عنوان شرکت فعالیتنمایند تا با ثبت شرکت فعالیت خود در امر تولید بازی کامپیوتری را قانونی نمایند. برای اینکه بتوان با ثبت شرکت به عنوان یک شخصیت حقوقی فعالیت نمود باید نوع شرکت خود را مشخص نمایید. عمدتا شرکتها بصورت با مسئولیت محدود و سهامی خاص به ثبت می رسند.که در مقالات مربوط به آنها بطور کامل توضیح داده خواهد شد. ثبت آراکس به طور کاملا حرفه ای در زمینه ثبت شرکت در کرج می تواند در جهت ثبت شرکت برای ساخت بای کامپیوتری مشاور شما عزیزان باشد.
ضرورت ثبت شرکت بازی کامپیوتری:
یکی از مهمترین مسائلی که پس از ساخت باری های کامپیوتری تحت وب بوجود می آید، نیاز به درگاه الکترونیکی بانکی برای بازی کننده ها برای بدست آورن یکسری امکانات در بازی کامپیوتری است. و برای دریافت درگاه الکترونیکی باید در ابتدا به ثبت شرکت در کرج رو آورید. عمدتا برای تمامی پیشرفتها در زمینه بازی کامپیوتری به ثبت شرکت نیاز پیدا خواهید کرد و چه بهتر که از ابتدا اقدام به ثبت شرکت نمایید.
شرایط ثبت شرکت :
برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید شرایط زیر وجود داشته باشد.
تعداد سهامداران باید حداقل 2 نفر باشد
سرمایه ثبتی شرکت یا بعبارتی آورده نقدی سهامداران باید حداقل 100 هزار تومان باشد
اعضا هیئت مدیره نباید دارای سابقه کیفری باشند و باید برای گرفتن نامه عدم سو پیشینه اقدام کنند
مدت شرکت و اعضا هیئت مدیره بصورت نامحدود می باشد
انتخاب بازرس اختیاری می باشد
برای ثبت شرکت سهامی خاص باید شرایط زیر وجود داشته باشد.
تعداد سهامداران باید حداقل 3 نفر باشد
سرمایه ثبت شرکت باید حداقل 100 هزار تومان باشد و حداقل 35 درصد از آن در هنگام تاسیس شرکت باید در یک حساب بنام شرکت واریز گردد
اعضا هیئت مدیره نباید دارای سابقه کیفری باشند و باید برای گرفتن نامه عدم سو پیشینه اقدام کنند
مدت شرکت بصورت نامحدود می باشد اما مدت اعتبار اعضا هیئت مدیره 2 سال می باشد و پس از گذشت این زمان باید دوباره انتخاب و تمدید گردند
انتخاب 2 بازرس برای شرکت اجباری می باشد و نباید بازرسین سببی و نصبی با اعضا هیئت مدیره نسبت داشته باشند
بازرسین تحت عنوان بازرس اصلی و علی البدل انتخاب میگردند و مدت فعالیت آنها یک سال مالی می باشد و برای سال مالی بعدی باید تمدید گردند.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید