026-32545432


021-26655997


 

 

شعبه کرج

شعبه تهران

 

 

نحوه انتخاب نام برند در استان البرز

ثبت برند در کرج - ثبت تغییرات شرکت در کرج > دسته‌بندی نشده  > نحوه انتخاب نام برند در استان البرز

نحوه انتخاب نام برند در استان البرز

نحوه انتخاب نام برند :
یکی از دغدغه های اصلی مردم کرج، نحوه انتخاب نام برند و بررسی عدم تشابه برند می باشد. برای خیلی از افراد انتخاب نام برند به عنوان مشکل اساسی آنها برای ثبت برند در کرج و برندینگ آنها می باشد. برای همین منظور سعی داریم در این مقاله در مورد نحوه انتخاب نام برند توضیح مختصری دهیم. گروه ثبتی آراکس با سالها تجربه در زمینه ثبت برند در کرج، پاسخگوی نیازهای شما عزیزان می باشد.
برای انتخاب نام برند چکار باید انجام دهیم؟
برای اینکه بتوانیم نام مناسبی برای برند خود انتخاب کنیم، پیش از استعلام نام برند، باید بدانیم نام برند ما باید دارای چه شرایطی باشد:
نام برند ما باید مشخص کننده موضوع فعالیت ما باشد
نام برند ما باید ساده باشد
نام برند ما باید از لحاظ بصری زیبا باشد
نام برند ما باید به راحتی در ذهن ها بماند
پس از آنکه نام برند خود را انتخاب کردیم، باید استعلام نام برند انجام گیرد
استعلام نام برند توسط گروه ثبتی آراکس :
گروه ثبتی آراکس در شهر کرج، سالیان سال در زمینه ثبت برند فعالیت نموده و کارشناسان ما توانسته اند با تکیه بر تخصص و تجربه خود با بیشترین آمار برند ثبت شده نیاز همشهریان عزیزمان را رفع نمایند. کارشناسان گروه ثبتی آراکس در ابتدا استعلام ثبت نام برند شما را هم از لحاظ عدم ثبت قبلی در طبقه مورد نظر شما و هم از لحاظ عدم تشابه بررسی می نمایند. برای ثبت برند در کرج، باید از هر دو منظر نام برند شما بررسی گردد.
پس از استعلام نام برند چه باید کرد؟
پس از استعلام نام برند و اظمینان از عدم رد نام برند باید برای ثبت برند در کرج اقدام نمود.
نحوه ثبت برند در کرج :
برای ثبت برند در کرج، در ابتدا باید از طریق ثبت اظهارنامه برند در اداره مالکیت صنعتی اقدام کرد تا توسط کارشناسان اداره مالکیت بررسی گردد. پس از تایید ثبت برند توسط اداره مالکیت، وکیل گروه ثبتی آراکس تشکیل پرونده برند شما را انجام خواهد داد و دو مرحله روزنامه رسمی چاپ میگردد. پس از اتمام این مراحل، تصدیق برند شما گرفته می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید