شهر کرج به دلیل  مرکزیت استان البرز  و چهارمین شهر پر جمعیت ایران با جمعیتی نزدیک به 2 میلیون نفر و نیز  بواسطه قرار گرفتن در نزدیکی استان تهران و  اینکه شاهراه استانهای مازندران، قزوین، تهران و گیلان  است از اهمیت استراتژیک و تجاری بسیار زیادی  برخوردار است . استان البرز با داشتن شهرکهای صنعتی پر ازدحام مانند شهرک صنعتی اشتهارد که یکی از بزرگترین شهرکهای صنعتی خاورمیانه می باشد، بعنوان یکی از قطبهای صنعتی ایران به شما می آید. بنابراین یکی از ملزومات اساسی در شهر کرج ایجاد بستری مطمئن برای فعالان اقتصادی می باشد و اولین قدم برای رسیدن به این هدف اخذ ایزو و دیگر امورات حقوقی در کرج می باشد. آراکس برترین و معتبرترین مجری ثبت شرکت در کرج می تواند مشاور شما در  زمینه  اخذ ایزو در کرج باشد. مؤسسه حقوقی آراکس با بیش از 10 سال سابقه درخشان در خصوص امور حقوقی ثبت شرکت، ثبت برند،اخذ کارت بازرگانی، تغییرات و تصمیمات شرکتها ،امور مالیاتی ،جواز تأسیس ،رتبه بندی،ثبت شرکت کنسرسیوم، ثبت شرکت در مناطق آزاد ،ثبت شرکت در سایر کشورها ،ثبت تعاونی، ثبت اختراع ،ثبت ایده،کد اقتصادی، انحلال، پلمپ دفاتر، اخذ ایزو و به فعالیت پرداخته و این تجربه گران بهاء را به هم میهنان عزیز ارائه می نماید.

تعریف ایزو

ایزو حروف اختصاری International Organization for Standardization به مفهوم "سازمان بین المللی استانداردسازی" است که توسط مجمع بین المللی از سازمانهای استاندارد کشورهای عضو ایجاد گردیده است.اعطای ایزو توسط این مجمع صورت میگیرد. ثبت شرکت وبرند آراکس ثبت شرکت وبرند آراکس

لزوم اخذ ایزو در کرج

برای اینکه بتوانیم محصول یا خدمات ما دارای اعتبار قانونی ایزو در کرج گردند، ایزو مراحلی را ایجاد کرده است که بتواند اطمینان خاطر مشتریان را جلب گرداند.این مراحل شامل مدیریت کیفیت، مشتری مداری، تولید بهتر محصول، بهداشت و ایمنی شغلی ... می باشد. بنابراین اولین گام، ایجاد زیر ساختهای مورد تایید ایزو می باشد.

مراحل اخذ گواهی ایزو در کرج

_ ایجاد سیستمی مناسب _ برخورداری از یک مشاور متخصص و کاردان برای ایجاد سیستم جدید _ بدست آمدن شناخت از سیستم کاری ما _ آموزش کارکنان و بطور کلی کلیه نیروهای ما _ ایجاد یک تیم قوی و تیم اجرایی. _ برنامه ریزی در سیستم توسط تیم راهبری. _ تنظیم مستندات مورد نیاز ( همچون خط مشی، اهداف، نظامنامه، تهیه فرمها..) _ اجرای سیستم و رفع مشکلات و نقص ها. _ بررسی سیستم های داخلی و رفع عدم انطباق ها. _ ممیزی خارجی و صدور گواهی نامه به عنوان آخرین مرحله استقرار نظام مدیریت ایزو. مزایای اخذ ایزو در کرج : • بهبود فرآیند های سازمانی • تولید محصول با کیفیت بهتر • کمک به بازاریابی و فروش بیشتر محصول و ایجاد تقاضا • حصول اطمینان ازبرآورده سازی نیازها و انتظارات مشتریان در میان صنایع مختلف در استان البرز اخذ گواهینامه ISO به عنوان یک نیاز بدیهی جهت برتری رقابت و کیفیت محصول و رعایت قوانین و مقررات دولتی به شمار می آید. گروه ثبتی آراکس جهت اخذ ایزو در کرج در خدمت شماست.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
دقت در ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

موسسه حقوقی آراکس

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

مشاوره آنلاین ثبت شرکت در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه ثبتی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • محمد نصیری

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی آراکس بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس هست.