میتوان گفت شرکتهای تجاری و موسسات غیرتجاری در سراسر ایران مشغول فعالیت هستند و همواره این شرکتها و موسسات بسته به شرایط دستخوش تغییرات در طول زمان خواهند شد.

برای مثال ممکن است نیاز به تغییر آدرس داشته باشند و یا اعضا هیئت مدیره تغییر پیدا کنند و یا سهامداران یا شرکا بخواهند تغییر داده بشوند و یا افزایش یا کم شوند.بنابراین ثبت تغییرات شرکت در سراسر ایران امکان پذیر است.

مجموعه ثبت شرکت و برند آراکس با سابقه درخشان و حمایت بی دریغ موکلین خود، مستواند راهنما و مسئول امور ثبت شما علی الخصوص ثبت تغییرات شرکت در سراسر ایران باشد. 

 ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت

تغییرات شرکت و تصمیم گیری ها به عهده وظایف مجمع عمومی عادی و یا مجمع عمومی فوق العاده و یا جلسات هیأت مدیره می باشد .

نکته : مجمع عمومی که در طی 4 ماه اول سال یا پس از پایان سال مالی تشکیل می شود مجمع عمومی سالیانه ، اما در ماهای دیگر برگزار شود مجمع عادی به طور فوق العاده نامیده می شود .

الف – اختیارات مجمع عمومی فوق العاده:

افزایش یا کاهش سرمایه ، تغییر در اساسنامه که می تواند شامل مواردی از ثبت تغییرنام شرکت، ثبت تغییر موضوع فعالیت، ثبت تغییر آدرس، ثبت افزایش یا کاهش سرمایه، ثبت تبدیل سهام به بانام و یا بی نام، ثبت افزایش یا کاهش تعداد مدیران شرکت، ثبت تغییر در حد نصاب لازم جهت تشکیل مجامع و سایر مواردی که بر مبنای قانون تجارت می توان در اساسنامه تغییر ایجاد نمود.

 ب- اختیارات مجمع عمومی عادی :

مواردی که جزو اختیارات مجمع عمومی فوق العاده نمی باشد . رد صلاحیت مجمع عمومی عادی می باشد . از مواردی از قبیل : تعیین اعضاء هیئت مدیره  اصلی و علی البدل) تعیین بازرسین (اصلی و علی البدل ، تصویب بیلان مالی، تعیین پاداش مدیران و …

بدنبال مجری تخصصی ثبت شرکت در کرج می گردید ؟ مجموعه آراکس با کادری حرفه ای و با سابقه آماده ارائه خدمات به شما

مدارک لازم جهت تغییرات شرکت در سراسر ایران

تحویل اوراق ثبتی شرکت و آگهی تاسیس و روزنامه رسمی شرکت تصویر آخرین آگهی تغییرات و با روزنامه رسمی تصویر برابر اصل شناسنامه و کارت ملی اعضا هیئت مدیره و سهامداران در برخی از شرکتها علاوه بر مدارک فوق ، اظهارنامه ثبت شرکت کلیه صفحات و  ارائه لیستی از آخرین  نقل و انتقالات سهام شرکت نیز لازم می باشد.
مدت زمان لازم جهت ثبت تغییرات شرکت 
 • زمان لازم برای انجام تغییرات شرکت 10 روز کاری می باشد .

تعرفه هزینه ثبت تغییرات شرکت

مجموع هزینه های ثبت تغییرات شرکت از ابتدا تا پایان کار توسط مجتمع ثبتی آراکس برای سفارش هایی که در یک صورتجلسه انجام می شود 270 هزار تومان می باشد.

 یکی از نکات مثبتی که در ثبت آراکس وجود دارد این است که، اگر شخصی همزمان ۲ یا ۳ صورتجلسه تغییرات برای شرکت خود نیاز داشته باشد، از نظر  تعرفه هزینه بسیار مقرون به صرفه است. 
البته این مبالغ برای اشخاصی است که تمام مراحل انجام کار را به ثبت آراکس می سپارند.

در صورتی که کاربر بخواهد مدارک را شخصا پست نماید، دفاتر را امضا نماید و کار را شخصا از اداره ثبت تحویل بگیرد، هزینه ثبت تغییرات شرکت برای هرصورتجلسه به مبلغ 110 هزارتومان کاهش خواهد یافت.

مجموعه ثبت شرکت و برند آراکس ثبت تغییرات شرکت در سراسر ایران را با تنظیم تخصصی صورتجلسه تغییرات شرکت و ثبت آن به انجام می رساند.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
دقت در ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

موسسه حقوقی آراکس

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

مشاوره آنلاین ثبت شرکت در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه ثبتی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • محمد نصیری

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی آراکس بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس هست.