ثبت برند


ثبت برند لبنیات در کرج

در این مقاله در حصوص ثبت برند لبنیات در کرج مطابی ارائه شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.
اردیبهشت-7-1398
بیشتر

مزیت های ثبت برند در کرج

ما در این مقاله برانیم تا در خصوص مزیت های ثبت برند در کرج مطالبی را به شما بزرگوارانی که می خواهید برند خود را در کرج به ثبت برسانید ارائه نماییم.
اسفند-18-1397
بیشتر

مزایای ثبت برند در کرج چیست؟

برند در کرج وسیله ای می باشد که به منظور معرفی و شناساندن کیفیت جنس محصول در بازار رقابت کاربرد دارد که به خریدار کیفیت و مرغوبیت محصول را ضمانت می نماید.
اسفند-15-1397
بیشتر

ثبت برند زعفران در کرج

کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی که به تولید زعفران در کرج مشغول می باشد می توانند برند زعفران خود را در کرج ثبت نمایند تا محصول خود را از دیگر رقبا تمییز نمایندبرای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
اسفند-13-1397
بیشتر

ثبت برند حقیقی در کرج

برند حقیقی در کرج ابزار بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکت‌ها هستند.متقاضیان محترم به منظور ثبت برند حقیقی در کرج مقاله زیر را مطالعه نمایید.
اسفند-11-1397
بیشتر

ثبت برند رستوران در کرج

اصولی ترین موسسه ها به منظور هر کشور و فرهنگی در جهان رستوران ها می باشند در این مقاله می توانید از ثبت برند رستوران در کرج اطلاعاتی را کسب نمایید .
اسفند-5-1397
بیشتر

ثبت برند حقوقی در کرج

شرکتها یا اشخاص حقوقی می تواننددر جهت شناسایی بیشتر برند ی را برای فعالیت خود انتخاب نمایند که در این مقاله می توانید اطلاعات مفیدی در مورد ثبت برند حقوقی در کرج مطالعه نمایید .
اسفند-2-1397
بیشتر

ثبت برند مواد غذایی در کرج

مواد غذایی از مواردی می باشد که در جهت شناسایی بیشتر نیاز به نام و نشان و برند دارد در این مقاله به مطالعه ثبت برند مواد غذایی در کرج بپردازید
بهمن-28-1397
بیشتر

استعلام برند قبل از ثبت

استعلام برند قبل از ثبت به دلیل تنوع در برندهای ثبت شده در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و شخص را تا حدودی نسبت به درصد تایید یا رد برند خود آگاه می نماید.
بهمن-21-1397
بیشتر

علائم تجاری غیر قابل ثبت در کرج

علائم تجاری علامت هایی می باشند که به منظور معرفی کالاها و محصولات از حیث کیفیت و ضمانت مرغوبیت جنس آن ها مورد استعمال واقع می گردند.
بهمن-11-1397
بیشتر

لوگو و برند به چه صورتی ثبت می شوند؟

علامت تجاری به وسیله کسب اطمینان از حقوق منحصر به فرد به منظور شناخته شدن کالاها و خدمات یا اجازه دادن به اشخاص دیگر به منظور استعمال از علامت و دریافت نمودن مبلغ از صاحب اثر حفاظت و نگهداری می کند.
بهمن-8-1397
بیشتر

لوگو چیست ؟

بیشتر شرکت ها و کارخانه ها دربردارنده برند یا لوگو مشخصی می باشند که برروی کالاهایی که تولید و به بازار عرضه شده اند قید می گردد در این مقاله به تعریفی بیشتری از لوگو می پردازیم لطفا مطالعه نمایید
بهمن-3-1397
بیشتر

مدارک ثبت لوگو در کرج

زمانی که برای فعالیت خود لوگویی انتخاب می نمایید باید آن را به ثبت برسانید جهت ثبت لوگو در کرج باید اقدامات لازم را در اداره ثبت مالکیت صنعتی انجام دهید .
دی-30-1397
بیشتر

نحوه ثبت برند و لوگو در کرج

جهت ثبت برند و لوگوی تجاری در کرج که متقاضی برای کسب وکار و نوع فعالیت خود انتخاب می نماید باید برای حفاظت نمودن ان در اداره ثبت مالکیت صنعتی با در برداشتن مدارک مورد نیاز و هم چنین مطابق شرایط و ضوابط قانون تجارت مراحل را به درستی انجام داد.
دی-26-1397
بیشتر

مراحل ثبت لوگو در کرج

نشان دهنده خدمات و یا محصولات تولیدی در بازار کرج نیاز به یک نشان تجاری می باشد که باید بر روی آنها درج شود در این مقاله به توضیحاتی از ثبت لوگو تجاری در کرج می پردازیم لطفا مطالعه نمایید
دی-23-1397
بیشتر
دقت در ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

موسسه حقوقی آراکس

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

مشاوره آنلاین ثبت شرکت در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه ثبتی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • محمد نصیری

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی آراکس بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس هست.