منو و صفحه اصلی


اخذ کد اقتصادی

اخذ کد اقتصادی
تیر-11-1399
بیشتر

ثبت شرکت تضامنی در کرج

شرکت تضامینی ، شرکت گویند که با تعداد اعضای 2 یا چند نفر با اسم مخصوص برای فعالیت های تجاری تشکیل می شود . در این مقاله می توانید راهنمایی لازم را در مورد مدارک لازم و شرایط ثبت کسب نمایید .
خرداد-21-1399
بیشتر

تنظیم طرح توجیهی

طرح توجیهی یا مطالعه دقیق امکان سنجی، ارزیابی و تشخیص عملی یک پروژه برگزیده است.در این مقاله می توانید راهنمایی لازم را نسب به تنظیم طرح توجیهی و اهداف تأثیر گذار آن در بهبود عملکرد پروژه کسب نمایید
خرداد-12-1397
بیشتر

اخذ کارت بازرگانی

اخذ کارت بازرگانی مجوزی است که به مالک اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی با در دست داشتن آن می تواند اقدام به فعالیت های تجاری از قبیل واردات و صادرات کالا را انجام دهد ذر این مقاله می توانید به مراحل و مدارک در یافت کارت بازرگانی راهنمایی لازم را کسب نمایید.
خرداد-12-1397
بیشتر

مراحل ثبت برند

یکی از مزایا و فواید مفید و افزایش کاربری و پیشرفت و توسعه کسب وکار تجاری ثبت برند است . در این مقاله با کلیه مارحل ثبت برند و مدارک آن آشنا می شوید .
خرداد-10-1397
بیشتر

اقدامات پس از ثبت شرکت

پس از اتمام ثبت شرکت شما مجاز به انجام کلیه فعالیتهای مندرج در موضوع شرکت خود، به طور رسمی می باشید اما باید بدانید برخی از اقدامات را می بایست به صورت اجباری انجام دهید که عدم انجام آنها باعث میشود متحمل مشکلات و جریمه های مالی شوید.
خرداد-6-1397
بیشتر

اظهارنامه مالیاتی

کارنامه مالی یک سال کاری شرکت یا شخص که جهت محاسبه مالیات به سازمان امور مالیاتی ارایه می گردد را اظهارنامه مالیاتی می نامند. معمولا انجام امور مالی و حسابداری شرکت ها و موسسات و اشخاص یکی از دغدغه ها اصلی مدیران مشاغل و اشخاص می باشد و برای ارائه اظهارنامه مالیاتی نیاز به تخصص و تجربه بالایی میباشد
خرداد-6-1397
بیشتر

دفاتر پلمپ دارایی

هر شرکت یا موسسه ای که ثبت می شود بعد از فرآیند ثبت چون شامل قانون مالیات میشود جهت اخذ پلمپ دفاتر سال آینده خود باید اقدام نماید وازطریق سازمان امور مالیاتی جهت ثبت کلیه فعالیتهای مالی خود اقدام نماید.
خرداد-6-1397
بیشتر

اخذ کارت بازرگانی در کرج

بسیاری از فعالان اقتصادی چه اشخاص حقیقی و چه حقوقی برای اینکه بتوانند صادرات یا واردات انجام دهند نیاز به اخذ کارت بازرگانی در شهر کرج دارند.گروه ثبتی آراکس
اردیبهشت-26-1397
بیشتر

استعلام برند ( علامت تجاری)

گروه ثبتی آراکس در کرج ، مفتخر به ارائه خدمات جامع حقوقی و ثبتی است. جهت استعلام برند ( علامت تجاری ) با آراکس تماس بگیرید.
اردیبهشت-26-1397
بیشتر

ثبت تغییرات شرکت مسئولیت محدود

متخصصین و کارشناسان گروه ثبتی آراکس در زمینه ی هرگونهگروه ثبتی آراکس شما عزیزان آماده ی خدمت رسانی هستند،پس فرصت را از دست ندهید.
اردیبهشت-26-1397
بیشتر

تنظیم صورتجلسه شرکتها در کرج

ثبت شرکت آراکس در تمام این مراحل جهت تنظیم صورتجلسه  شرکتها در کرج راهنمای شما عزیزان است .
اردیبهشت-26-1397
بیشتر

ثبت شرکت ساختمانی-عمرانی در کرج

بیشتر مهندسین عمران و کسانی که در زمینه ساخت و ساز در حال فعالیت هستند، برای اینکه اعتبار کار خود را بالاتر ببرند و یا برای گرفته رتبه اقدام نمایند تا در مناقصات شرکت کنند . در این مقاله می توانید کسب اطلاعات بیبشتر در زمینه مراحل و مدارک بپردازید
اردیبهشت-26-1397
بیشتر

ثبت شرکت تولیدی در کرج

عموما شرکتهایی که زمینه ی فعالیت آنها تولید می باشد به عنوان شرکت تولیدی در کرج معروف هستند. گروه ثبتی آراکس همراه شما برای ثبت شرکت تولیدی در شهر کرج
اردیبهشت-26-1397
بیشتر

ثبت تغییرات شرکت در سراسر ایران

مجموعه ثبت شرکت و برند  آراکس ثبت تغییرات شرکت در سراسر ایران را با تنظیم تخصصی صورتجلسه تغییرات شرکت و ثبت آن به انجام می رساند.
اردیبهشت-26-1397
بیشتر
دقت در ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

موسسه حقوقی آراکس

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

مشاوره آنلاین ثبت شرکت در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه ثبتی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • محمد نصیری

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی آراکس بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس هست.