بیشتر مردم وقتی برای خرید محصول می روند، به اولین چیزی که توجه میکنند این است که آیا این محصول دارای گواهی استاندارد هست یا خیر؟

موسسه آراکس به همین منظور در خصوص اخد استاندارد در کرج مطالب مفیدی را در اینجا ارائه می کند.

اخذ استاندارد در کرج بسیار مهم است، زیرا نشان دهنده کیفیت محصول می باشد.

اخذ استاندارد در کرج باعث اطمینان خاطر مصرف کننده می گردد.

بازار فروش محصولاتتان را با اخذ استاندارد در کرج بیمه کنید. 

استان البرز دارای پتانسیل های بالقوه ای در زمینه ی تولید می باشد و تولیدگران استان البرز همواره بهترین محصولات را در خدمت مردم شهر کرج، هشتگرد، فردیس و نظرآباد قرار میدهند، اما نگاه اصلی همواره به اقسی نقاط ایران و صادرات به کشورهای دیگر از جمله خاورمیانه باید باشد.

موسسه حقوقی ثبت شرکت و برند آراکس  در شهر کرج در زمينه حقوقی و ثبتی در حال فعالیت است و راه پر فراز و نشيب رشد و پيشرفت در اين عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت در کشور با همراهي مديران و متخصصين پيموده است .هم اکنون با ما تماس بگیرید

همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص آراکس بر شناخت نيازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهينه به سراسر کشور مي باشد.

هم اکنون اين مجموعه شامل 3 واحد جداگانه مشاوره و نظارت بر اجرا  ، طراحي و اجراي قرادادها ، پشتيباني ، خدمات اجرائی ، تامين نيروي متخصص مي باشد و با گردآوري اين بخشها تحت نامي يکسان سعي در ارائه کامل خدمات حقوقی به سازمان ها و نهادهاي دولتي ، شرکتهاي خصوصي و اشخاص دارد.

با سپردن مراحل اخذ استاندارد خود در کرج به مجموعه آراکس با خیالی آسوده به امر تولید بپردازید. بالا بردن کيفيت کارهاي ارائه شده ، امري نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد. نگرشي که به شهادت آنچه انجام گرفته است براي موسسه حقوقی و ثبتی آراکس تخصص و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته است .

اميد است که از تجربه و تخصصمان براي يافتن بهترين نتيجه بهره گيريم . اين موسسه در زمينه کليه خدمات حقوقی و ثبتی ذيل آماده ارائه خدمات ميباشد ، کليه خدمات به صورت موردي و يا قرارداد مشاوره ، طراحي و اجرا قابل ارائه ميباشد.

مراحل اخذ استاندارد در کرج

استاندارد در کرج به‌صورت استاندارد الزامی و تشویقی برای محصولات و خدمات می باشد.

موسسه استاندارد استان البرز برای فعالان اقتصادی در شهر کرج مأموریت بررسی و نشر استاندار ملی محصولات و خدمات و نظارت بر اجرای آن را بر عهده دارد.

 • استاندارد الزامی: استاندارد الزامی در کرج برای برخی از محصولات می باشد و طبق قانون باید برچسب استاندارد البرز بر روی محصولات زده شود
 • استاندارد تشویقی: اما محصولاتی که مجبور به اخذ استاندارد در کرج نیستند نیز میتوانند استاندارد اخذ نمایند. این اخذ استاندارد در کرج باعث بوجود آمدن اطمینان خاطر خریدار و در نتیجه فروش بیشتر تولید کنندگان می باشد.

نحوه  اخذ استاندارد ملی ایران در کرج

مرحله ۱: 

اخذ استاندارد در کرج  تکمیل فرم‌های مربوط به اخذ استاندارد ملی استان البرزنکمیل فرم‌های اداره استاندارد البرزتوسط متقاضی اخذ علامت استاندارد در کرج، این فرم‌های شامل اطلاعات عمومی و اطلاعات فنی در خصوص محصولات و خدمات و مجوزهای سازمان متقاضی می‌باشد.

مرحله ۲ :

اخذ استاندارد در کرج  تعیین مسئول کنترل کیفیت برای شرکتمسئول کنترل کیفیت باید مطابق با شرایط اداره استاندارد کرج، تعیین گردد و اطلاعات مسئول کنترل کیفیت شرکت به همراه مدارک شناسایی به اداره استاندارد استان البرز اعلام شود.

مرحله ۳ :

اخذ استاندارد در کرج مجوزهای قانونی تمامی اطلاعات مربوط به مجوزهای قانونی باید به اداره استاندارد استان البرز ارائه شود این مجوزها می‌تواند شامل  :

 • آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی و آخرین تغییرات آن
 • تصویر پروانه معتبر تأسیس یا مجوز فعالیت
 • ارائه مدارک مبنی بر دارا بودن کد ملی ” ایران کد ” از وزارت بازرگانی البرز

مرحله ۴ :

اخذ استاندارد در کرج  مستندسازی استاندارد ملی تکمیل فرم‌های مورد نیاز جهت استاندارد محصولات و خدمات مطابق قوانین استاندارد کرج باید در سازمان تدوین گردد.

مرحله ۵ :

اخذ استاندارد در کرج  مدارک مربوط به آزمایش محصولات یا خدماتایجاد آزمایشگاه تخصصی در شرکت یا قرارداد یکساله با آزمایشگاه باید به اداره استاندارد ارائه شود.

مرحله ۶ :

اخذ استاندارد در کرج اجرای مفاد اداره استاندارد استان البرزمستندات استاندارد ملی ایران، که در مرحله ۴ تهیه‌شده، در این مرحله اجرا می‌گردند. مهم‌ترین مستنداتی که باید اجراء شوند:

 • فرم‌های بازرسی و کنترل کیفیت
 • ثبت نتایج آزمایش محصول یا خدمات کالیبراسیون تجهیزات اندازه‌گیری،
 •  نظرسنجی از مشتریان
 • رسیدگی به شکایت مشتری

مرحله ۷ :

اخذ استاندارد در کرج ارزیابی محصول و خدماتسیستم کنترل کیفیت طرحریزی شده، توسط کارشناس استاندارد مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. و نمونه محصولات نیز جهت بررسی به آزمایشگاه موردتأیید اداره استاندارد ارائه می‌شود.

مرحله ۸ :

اخذ استاندارد در کرج اخذ پروانه استاندارد تشویقی یا اجباری در کرجپس از تکمیل کلیه مراحل بالا، پروانه استاندارد ملی شرکت صادر می گردد.

موسسه ثبتی آراکس جهت اخذ استاندارد در کرج راهنمای شما عزیزان می باشد.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
دقت در ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

موسسه حقوقی آراکس

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

مشاوره آنلاین ثبت شرکت در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه ثبتی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • محمد نصیری

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی آراکس بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس هست.