لزوم ثبت برند در کرج

مطمئنا همه ی ما با افراد زیادی برخورد داشته ایم که پس از سالها تلاش با یک اسم یا برند یا علامت، تنها بدلیل اینکه علامت یا برند تجاری خود را ثبت ننموده اند، توسط افراد سودجو ضرر بسیار زیادی دیده اند. در صورتی که تنها با ثبت برند یا نام تجاری مان می توانیم از سرمایه اصلی کسب و کارمان حفاظت نماییم. بله تنها با ثبت برند در کرج. مطمئنا همه ی ما با افراد زیادی برخورد داشته ایم که پس از سالها تلاش با یک اسم یا برند یا علامت، تنها بدلیل اینکه علامت یا برند تجاری خود را ثبت ننموده اند، توسط افراد سودجو ضرر بسیار زیادی دیده اند. در صورتی که تنها با ثبت برند یا نام تجاری مان می توانیم از سرمایه اصلی کسب و کارمان حفاظت نماییم. بله تنها با ثبت برند در کرج. این در حالیست که علاوه بر حمایت از نام تجاری یا برند ما، ثبت برند در کرج فواید بسیار زیاد دیگری برای ما دارد. مانند : 1- شرکت‌ها را قادر می‌سازد محصولات‌شان را از یکدیگر متمایز سازند. 2- ابزار بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکت‌ها هستند. 3- اجازه استفاده از آنها به اشخاص ثالث داده می‌شود و منبع مستقیم درآمد از محل حق امتیازها می‌باشند. 4- جزء ضروری موافقت‌نامه‌های اعطای نمایندگی هستند. 5-  برای دریافت وام مفید باشند. 6- اولین قدم برای دریافت استاندارد و یا سیب سلامت است. چگونگی ثبت برند در کرج اولین گام برای ثبت برند در کرج انتخاب یک مشاور و متخصص کاردان در کرج می باشد. گروه ثبت برند آراکس یکی از معتبرترین گروههای ثبتی در زمینه ثبت شرکت و برند می باشد. گروه آراکس با داشتن کادری تخصصی در زمینه ثبت برند و برند سازی میتواند راهنمای مطمئن شما در ثبت برند باشد.گامی بعدی در ثبت برند در کرج انتخاب نام یا اسم برند می باشد. موسسه ثبتی حقوقی آراکس موسسه ثبتی حقوقی آراکس

انتخاب نام برند در کرج

باید توجه داشت انتخاب نام برند یکی از اصلی ترین مسائل برای تبلیغات شما می باشد. چرا که برای ماندگار بودن برند و داشتن فروش بالا انتخاب نام بسیار حائذ اهمیت است. اما نام تجاری یا برند خود را چگونه انتخاب کنیم ؟هر برند یا نام تجاری باید دارای ویژگی های خاصی باشد، که شامل موارد زیر گردد. 1- یک برند باید قابلیت استفاده در تمامی زمینه های تبلیغاتی مانند اینترنت، روزنامه، فضای شهری و غیره را داشته باشد. 2- یک برند باید ساده باشد. شاید تا به حال شنیده باشید که بهترین تبلیغات یک برند، تبلیغات دهان به دهان است. پس باید برند شما بتواند توسط همهی افراد جامعه به راحتی بیان و در ذهن آنها باقی بماند. 3- یک برند باید متفاوت باشد. بجز سادگی، برند باید برای اکثریت مردم جالب باشد و بتواند با ذهن مردم ارتباط برقرار نماید. به عنوان مثال به برند apple توجه کنید. نماد یک سیب که بسیار آسان در ذهن مخاطبین نقش می بندد. 4- یک برند باید با علامت تجاری(لوگو) ارتباط معنایی داشته باشد. 5- یک برند باید با اصل فعالیت شما ارتباط معنایی داشته باشد تا به راحتی اسم و فعالیت شما در خاطر افراد نقش ببندد.

نقش ثبت برند در کرج

ثبت برند در کرج و بطور کلی ثبت برند در استان البرز از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است. استان البرز بواسطه شرایط جغرافیایی خاص خود دارای توانایی های بالقوه ای به جهت سرمایه گذاری و تبلیغات است. با اندکی تامل در شهر کرج متوجه خواهید شد راههای ارتباطی اکثر شهرستانهای اطراف کرج توسط اتوبان تهران-قزوین است. شهرستانهایی مانند هشتگرد، نظرآیاد، طالقان، اشتهارد همگی در بهترین موقعیت برای تبلیغات همگانی قرار دارند. فقط کافیست برند خود را در استان البرز ثبت نمایید و در معرض دید همگان قرار دهید. ثبت آراکس جهت ثبت برند در کرج راهنما و مشاور همیشگی شماست.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
دقت در ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

موسسه حقوقی آراکس

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

مشاوره آنلاین ثبت شرکت در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه ثبتی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • محمد نصیری

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی آراکس بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس هست.