گروه ثبتی آراکس برترین و معتبرترین مجری ثبت شرکت در کرج می تواند مشاور شما در این زمینه ثبت شرکت باشد.

کلان شهر کرج مرکز استان البرز بوده و چهارمین شهر پر جمعیت ایران با جمعیتی نزدیک به 2 میلیون نفر می باشد. این شهر بواسطه قرار گرفتن در نزدیکی استان تهران و شاهراه استانهای مازندران، قزوین، تهران و گیلان از اهمیت اقتصادی بسیار بالایی برخوردار می باشد. استان البرز با داشتن شهرکهای صنعتی پر رونق مانند شهرک صنعتی اشتهارد که یکی از بزرگترین شهرکهای صنعتی خاورمیانه می باشد، بعنوان یکی از قطبهای صنعتی ایران می باشد و ثبت شرکت سهامی عام در کرج بسیار مهم است.

موسسه حقوقی بین الملل آراکس از بدو تاسیس با بهره گیری از استانداردها و متدهای روز دنیا تولید نرم افزاربرای حفظ امنیت اطلاعات مشتریان و با پشتوانه تیم فنی متشکل از مدیران مجرب،حقوق دانان، متخصصینی با تجربه و کارشناسان و وکلای پایه یک دادگستری توانسته است بیش ازده ها هزار پرونده را به سرانجام برساند و با رضایت 97% درصدی مشتریان ادامه راه دهد که در این مسیر با بیشتر شدن تعداد مشتریان جهت رضایتمندی و تسریع کار ایشان فضای کاری موسسه حقوقی بین الملل آراکس به دو برابر وسعت رسیده است که تبعا تعداد کارکنان فنی نیز بیشتر شده است و بنابراین ثبت شرکت سهامی عام در کرج را در اسرع وقت و با کیفیت بالا برای شما به انجام می رساند.  

تعریف شرکت سهامی عام در کرج

شرکتهای سهامی عام در کرج به شرکتهایی گفته می شود که سرمایه آنها به سهام تقسیم می شود و مسئولیت سهامداران محدود به مبلغ اسمی سهام آنها می باشد و قسمتی از سرمایه این شرکتها از طریق فروش سهام به مردم از طریق اوراق عرضه، تامین می گردد.

شرکتهای سهامی عام معمولا برای انجام پروژه های بزرگ تأسیس می گردند.ابتدا لازم به ذکر است جهت ثبت شرکت سهامی عام در کرج می بایست حداقل سرمایه شرکت 5.000.000 ريال باشد و همچنین تعداد موسسین در بدو امر نباید کمتر از  3 نفر باشد.

مراحل ثبت شرکت سهامی عام در کرج

• افتتاح حساب

• اظهارنامه و اساسنامه تهیه گردد

• پس از مطالعه اظهارنامه ، اساسنامه و آگهی پذیره نویسی سهام، اداره ثبت شرکتها البرز اجازه انتشار آگهی پذیره نویسی سهام را صادر می نماید.

• اگهی پذیره نویسی می بایست حداقل در دو روزنامه کثیرالانتشار منتشر شود و همچنین نزد بانکی که برای شرکت در شرف تاسیس حساب باز شده در معرض دید علاقه مندان قرارد داده شود.

• پس از تائید بانک، گواهی بانک با کپی شناسنامه و کارت ملی موسسین و پذیره نویسان و صورتجلسه مجمع عمومی موسسین که هیأت مدیره و بازرسین در آن قبولی سمت خود را اعلام نموده اند به همراه اساسنامه به اداره ثبت شرکتها استان البرز تحویل و نهایتا شرکت به ثبت خواهد رسید.

مدارك مورد نیاز ثبت شركت سهام عام در کرج

دو نسخه اظهارنامه

دو نسخه اساسنامه

دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین

دو نسخه صورتجلسه هیات مدیره • آگهی دعوت مجمع موسسین روزنامه تعیین شده

فتوكپی شناسنامه مدیران

گواهی بانك

ارائه مجوز یا موافقت اصولی

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
دقت در ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

موسسه حقوقی آراکس

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

مشاوره آنلاین ثبت شرکت در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه ثبتی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • محمد نصیری

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی آراکس بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس هست.